
Наприкінці 70-х років джинсовий одяг набуває неабиякої популярності. Спортивний стиль «перевдягається» в джинс.
Сукня-сорочка була так само актуальна, як і в наші дні, але з притаманними рисами того часу. Зберігаючи властиву простоту крою і форми, цей фасон, між тим, пристосовується до вимог моди, що знаходить вираження в конструкції плечового пояса і спідниці, яка не обов’язково має бути прямою.
Представлена сукня-сорочка з джинсової тканини відрізна по лінії талії. Спідниця трохи розширена донизу. Ліф переду та спинки з рельєфами, на фігурній кокетці. Застібка на пришивній планці на петлі та ґудзики. Довгі рукава на манжетах. Кишені накладні з клапанами та защипами. Оздоблення – декоративна строчка, характерна для джинсового одягу.
Викрійка-схема моделі на 46 розмір 4-го зросту (обхват грудей 92 см) дається без припусків на шви.
Викрійка в натуральну величину легко будується за поданою схемою. Послідовно відкладіть значення під прямим кутом, з'єднайте всі точки та обведіть контури викрійки за допомогою лекала, як це показано на схемі. Усі написи, позначки, контрольні мітки також перенесіть на деталі викрійки.
При розкрої необхідно додати припуски на шви.
Викрійка сконструйована на фігуру, наближену до стандартних параметрів. При значних відхиленнях від стандарту для підгонки виробу по фігурі зробіть додатково припуски, наприклад, по бокових швах, в ділянці грудей і в області стегон. Перевірте довжину рукава та всього виробу. При необхідності та/або бажанні відкоригуйте ці параметри.